Dla niektórych radością i pasją jest sport, dla innych śpiew i taniec. To wszystko było obecne na naszym Festiwalu Radości. Odpoczynkiem po wyczerpujących konkurencjach i zmaganiach była chwila z książką. W tym roku nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo „Jak nie czytam, jak czytam”. Jej pomysłodawcą i organizatorem jest miesięcznik „Biblioteka w Szkole”. Uczniowie i nauczyciele z przyniesionymi przez siebie książkami zgromadzili się na trawnikach wokół szkolnych boisk i rozpoczęło się czytanie. Mamy nadzieję, że moda na czytanie będzie obecna wśród naszych uczniów. Przypominamy, że po wakacjach w naszej bibliotece szkolnej pojawi się wiele nowości, zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.