pozyczki online

8.01.2016. samorząd pod patronatem p. Agaty Stankiewicz i pomocy p. Barbary Borgiasz przygotował w naszej szkole spektakularną licytację na rzecz WOŚP, połączoną z atrakcyjnymi występami artystycznymi. Była muzyka, taniec, śpiew, granie na instrumentach, doskonali prowadzący galę Piotrek i Kuba oraz wielu, hojnych licytujących, dzięki którym udało się zebrać na ten cel ponad 1300 zł.

 

Należy pogratulować naszemu Michelowi Jacksonowi z I B, który miał odwagę zatańczyć przed tak dużą i wymagającą publicznością.

 

Talentów w naszej szkole nie brakuje, bo Iza pięknie zagrała na flecie poprzecznym, a Patrycja kolejny raz porwała nas swoim śpiewem. Pani Borgiasz energetyzowała zoombą, a nauczyciele rockowym wykonaniem Konika na biegunach. Całość licytacji po mistrzowsku prowadzili Jakub i Piotrek umiejętnie zachwalając przedmioty, że chleby pieczone np. przez p. Krystynę Król dwukrotnie okazały się warte 60 zł., tacka z ciastkami 50 zł, a o obrazy namalowane przez męża p. Bogusi toczył się prawdziwy bój.

 

Mieliśmy także gości z zewnątrz, taneczny zespół z Siemachy i zespół muzyczny Young Beats, do którego należy nasza Karolina Ogonowska, grająca na basie. Oba zespoły: taneczny i muzyczny podniosły rangę tego wydarzenia jeszcze bardziej, dlatego już tęsknimy za kolejnym, jubileuszowym 25. finałem...