1 czerwca odbył się przed budynkiem szkoły i w sali gimnastycznej - prawdziwy Festiwal Radości. Pogoda dopisała i radosne humory też. Uczniowie gimnazjum i liceum konkurowali w dziedzinach naukowych, sportowych i czasami absurdalnych, jak np. rzut beretem.
Biegali między jednym stanowiskiem a drugim, by zdobyć odpowiednią punktację, pieczątkę i przy tym dobrze się pobawić. Oczywiście była też zacięta gra w piłkę nożną czy siatkówkę, a wtedy jak wiemy, nie ma przebacz! Nie zabrakło warsztatów Zumby, cheerleaderek i karaoke w różnych językach.

Można było smacznie zjeść ponieważ nauczyciele i uczniowie przygotowali potrawy z różnych części świata i obejrzeć jak nauczyciele z kretesem ogrywają swoich uczniów w trzech meczach siatkówki. Paulina Surowiec, Jakub Kozakowski i Sebastian Nowicki poprowadzili całość bardzo zgrabnie od początku do końca.

A kto zwyciężył w tym dniu? Zdania są podzielone, bo ja myślę, że wszyscy, którzy dali się porwać dobrej zabawie. Jednak liczby wskazały na pierwsze miejsce klasy II B liceum, a zaraz za nią była klasa II b z gimnazjum. Gratulujemy wszystkim i dziękujemy każdemu, kto przyczynił się, żeby ten dzień był właśnie taki...

View the embedded image gallery online at: