pozyczki online

klasy 1- wraz z nauczycielami przedmiotów matematyczno- przyrodniczych zorganizowali coroczny "Konkurs przyroda".

klasy 2- uczniowie na lekcji fizyki sprawdzali czy przyspieszenie grawitacyjnie faktycznie ma wartość 9,81 m/s^2. Każda klasa miała dwie metody doświadczalne: spadek swobodny oraz wahadło matematyczne. Bardziej dokładna i skrupulatna okazała się klasa 2b, jej wyniki to: w metodzie wahadła 8,7 m/s^2 w spadku swobodnym 13,6m/s^2. Klasa 2 a otrzymała następujące wyniki: wahadło: 8,36m/s^2 a spadek swobodny: 17,65m/s^2.

klasy 3: odbyły małą prelekcje o energetyce w Polsce, gdzie mieliśmy możliwość podyskutowania o elektrowniach węglowych, jądrowych czy alternatywnych źródłach energii w Polsce. Na zakończenie uczniowie podzieleni w grupach wyrażali swoją opinię, które źródło energii elektrycznej ich zdaniem jest najlepsze. Dodatkowo na koniec maja chętni uczniowie wezmą udział w konkursie wiedzy o energetyce jądrowej.

Humaniści naszej szkoły przygotowali:

- Prezentację z ćwiczeniami o tym jak w naszym życiu ważne są potrzeby, które właściwie są motorem napędowym, do wszystkich działań.

- Konkurs wiedzy dotyczącej Powstania Warszawskiego.

Natomiast językowcy poprowadzili konkurs recytatorski  z języków: angielskiego, włoskiego, niemieckiego i hiszpańskiego.