pozyczki online

W tamtym roku się udało i w tym również, tak więc Festiwal Radości na stałe wchodzi w kalendarz imprez naszej szkoły.

31.05.2017. była piękna pogoda, ciekawe konkurencje sportowe, sprawdzian z wiedzy ogólnej, wspólna zumba i posiłek na stołach, na które każdy przyniósł coś pysznego. Liceum zorganizowało niesamowitą walkę bokserską na ringu, w której bezapelacyjne zwycięstwo odniósł pan sierżant Wandas. I miejsce w siatkówce nauczyciele kontra uczniowie znowu zapewnili sobie Ci pierwsi, chociaż niektórzy twierdzili, że byli niesieni na falach przesadnego dopingu publiczności z ich branży. Program imprezy był ubogacony międzynarodowym karaoke i gromadnym czytaniem ulubionych książek w ramach akcji "Jak nie czytam, jak czytam".