pozyczki online

22 czerwca 2018 pożegnaliśmy kolejne dwie trzecie klasy naszego Gimnazjum nr 45 i... Została nas już tylko garstka. Apel był uroczysty i z wszystkimi tradycjami obowiązującymi w naszej szkole. Program artystyczny przygotowała p. Katarzyna Śliwa razem ze swoją klasą 2a.

Na samym początku p. Dyrektor Małgorzata Kozak-Zasadni i Agata Ciepichał wręczyły uczniom nagrody za dobre wyniki w nauce, szczególne osiągnięcia i zwycięskie miejsca w konkursach. Rada Rodziców dziękowała Paniom Dyrektor za pracę i opiekę nad Uczniami. Uczniowie z najwyższą średnią wpisali się do "Złotej Księgi", a Klaudia Kulma dostąpiła zaszczytu wbicia złotego gwoździa do naszego sztandaru. Absolwenci trzecich klas złożyli ślubowanie, że będą dbać o dobre imię szkoły, mimo, że już za chwilę opuszczą jej mury. Sztandar uroczyście został przekazany z rąk trzecioklasistów do rąk tych, którzy od września klasę trzecią rozpoczną. Będzie to historyczny rocznik, bo jednocześni zakończy on istnienie Gimnazjum. Całość posumował zabawny program artystyczny klasy 2a, która była świetnie przygotowana i wierszyki oraz zabawne dykteryjki recytowała z głowy. Każdy nauczyciel wyszedł z sali z różą - wyrazem wdzięczności, za wszystko co z siebie dał klasom trzecim. Możemy więc krzyknąć: WITAJCIE WAKACJE, bo przecież lato nie chce już dłużej na nas czekać.