pozyczki online

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów.  Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. Uczniowie klas gimnazjalnych oglądnęli przedstawienie jasełkowe  przygotowane przez licealistów pod kierunkiem pani Krzysztofy Strug-Urbanek i pana Mirosława Piskorza.

24 grudnia minęła 220. rocznica urodzin Adama Mickiewicza, poety i dramaturga, jednego z najwybitniejszych pisarzy w historii literatury polskiej. Z tej okazji biblioteka szkolna przygotowała wystawę o życiu i twórczości „narodowego wieszcza”.

W piątek, 7 grudnia 2018 r. w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie odbyły się „ZAWODOWE MIKOŁAJKI”,  organizowane w ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych – odkryj swój talent!

Zapraszamy do biblioteki szkolnej, gdzie można oglądać wystawę „Na tropie...powieści kryminalnej”. Ekspozycja przedstawia powieść kryminalną od jej rozwoju do współczesności. Zaprezentowano klasyków kryminału: Agathę Christie, Arthura Conan Doyla, Georga Simenona i Richarda Chandlera.

Gimnazjum nr 45 kolejny raz bierze udział w międzynarodowym Projekcie KROKUS. Program ten został zapoczątkowany w 2005 roku przez Irlandzkie Towarzystwo Edukacji o Holokauście. Obecnie jest realizowany w dziewięciu krajach Europy.