pozyczki online

Zapraszamy do biblioteki szkolnej, gdzie można oglądać wystawę „Na tropie...powieści kryminalnej”. Ekspozycja przedstawia powieść kryminalną od jej rozwoju do współczesności. Zaprezentowano klasyków kryminału: Agathę Christie, Arthura Conan Doyla, Georga Simenona i Richarda Chandlera.

Gimnazjum nr 45 kolejny raz bierze udział w międzynarodowym Projekcie KROKUS. Program ten został zapoczątkowany w 2005 roku przez Irlandzkie Towarzystwo Edukacji o Holokauście. Obecnie jest realizowany w dziewięciu krajach Europy.

Rozpoczęła się rekrutacja uczniów do projektu "Rozwój kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół prowadzących kształcenie ogólne na terenie Gminy Miejskiej Kraków" realizowanego w ramach Poddziałania 10.1.3. Edukacja w szkołach prowadzących kształcenie ogólne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.

Więcej informacji http://www.mcoo.krakow.pl/unijne_rkkun-ru.html

Historyczne - bo ostatnie - rozpoczęcie roku szkolnego dla III klas gimnazjum 2018/2019, odbędzie się 3.09 o godzinie 9.00.

Serdecznie zapraszamy uczniów gimnazjum w strojach galowych.

22 czerwca 2018 pożegnaliśmy kolejne dwie trzecie klasy naszego Gimnazjum nr 45 i... Została nas już tylko garstka. Apel był uroczysty i z wszystkimi tradycjami obowiązującymi w naszej szkole. Program artystyczny przygotowała p. Katarzyna Śliwa razem ze swoją klasą 2a.

Zapraszamy wszystkich na uroczystą Mszę Świętą z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w czwartek 21.06.2018 na godzinę 9.00 do kościoła św. Bartłomieja w Mogile przy ul. Klasztornej. Obowiązują stroje eleganckie i godne. (dziewczyny zakryte ramiona, chłopcy nie krótkie spodenki)

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO DLA GIMNAZJUM W PIĄTEK O 8.00 - obowiązują stroje galowe.